Novákovi

Kdo je průměrný Čech, obyvatel Obejváku?

Novákovi

Jana (38,8) a Petr (41,3) Novákovi se vzali v červnu 1995, den připadl zrovna na sobotu. Měli civilní obřad, jelikož jsou bez náboženské víry. Letos oslaví už 19. výročí. Mají dvě děti. Sedmnáctiletou dceru Terezu, kterou čeká maturita na obchodní akademii, a syna Honzu, který chodí do devítky a chystá se na střední průmyslovku.

obyvatelstvo-podle-pohlavi-a-rod-stavu

 

Rodinný stav a jména

I když jsou Jana i Petr oba zaměstnaní, Jana si jako zdravotní sestra vydělá 23 026 Kč, Petr je mistr elektrikář a jeho mzda je 24 108 Kč, s financemi vycházejí s menšími obtížemi. Přesto ještě spoří a mají finanční rezervu, se kterou by v případě nouze dokázali vyjít tři měsíce.

Příjmy

Výdaje

Kdo tam ještě bydlí?

V žádné rodině nesmí chybět zvířena zastoupená nejčastěji psem. Aby dvounožci nebyli v takové přesile, pořizují si Novákovi navíc často nějakého hlodavce, rybičky nebo ptáčky.

zvirata

Co Novákovi baví?

Dalo by se říci, že co Češka, to hospodyňka. Nejoblíbenější činností nejen žen je totiž pečení a vaření. Zejména ženy se rády věnují praní. Muži jsou zase typičtí kutilové, kteří milují vyrábění a kutění všeho druhu. Nejméně populární je mezi ženami žehlení a opravování, u mužů pak praní a ruční práce.

V čem se vozí?

Novákovi vlastní 14 let starý vůz značky Škoda s benzinovým motorem.

auta

Statistické zajímavosti:

Celková hmotnost rodiny je 247 kg.
Celková výška rodiny je 592 cm.

98 % používá k pití a vaření vodu z vodovodu.

90 % příležitostí ke konzumaci alkoholu jsou slavností příležitosti, 53 % při odpočinku, relaxaci nebo stresu.